Masaż leczniczy
Rejestracja tel. (52) 577 00 77

MASAŻ LECZNICZY

MASAŻ KLASYCZNY

wybranej części (np. pleców) lub całego ciała

Masaż z wykorzystaniem klasycznych technik pozwalający na odprężenie i poprawę ukrwienia tkanek. Prowadzi do regulacji napięcia mięśniowego, dodatkowo łagodzi skutki stresu i efektu przeciążenia mięśni. Stabilizuje i normalizuje napięcie układu nerwowego. Odżywia i wspomaga pracę mięśni. Stosowany regularnie służy jako profilaktyka przed schorzeniami kręgosłupa.

MASAŻ TERAPEUTYCZNY

wybranej części (np. pleców) lub całego ciała

Doskonały dla pacjentów zmagających się z silnym lub długotrwałym bólem pleców i kręgosłupa. Połączenie silniejszych technik masażu klasycznego i elementów terapii punktów spustowych doprowadza do równowagi napięcia mięśniowego, zmniejsza dolegliwości bólowe, a jednocześnie eliminuje zmiany przeciążeniowe w mięśniach. Dopasowany do indywidualnych potrzeb zdrowotnych pacjenta, wykonywany z użyciem większej siły niż masaż klasyczny.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

wybranych części ciała (np. nóg)

Obrzęk limfatyczny występuje najczęściej u osób po przebytych nowotworach, u których wykonano zabieg częściowego lub całkowitego usunięcia węzłów chłonnych. Drenaż wskazany głównie dla osób zmagających się z obrzękami i zastojami w kończynach dolnych lub górnych. Jego celem jest ułatwienie przepływu limfy w całym organizmie, eliminacja zastojów i zmniejszenie obrzęków.

MASAŻ WIBRACYJNY (AQUAVIBRON)

wybranych części lub całego ciała

Masaż suchy wykonywany za pomocą wibrującego urządzenia Aquavibron. Ma szerokie zastosowanie jako zabieg leczniczy i relaksacyjny. Poprawia krążenie krwi, drenuje obrzęki i zastoje, rozluźnia mięśnie, wprowadza do innych masaży.

MASAŻ UJĘDRNIAJĄCO-ANTYCELLULITOWY

wybranych części ciała (np. brzuch, ramiona, nogi)

Cellulit to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Powierzchnia skóry jest nierówna i pofałdowana, a na niektórych partiach ciała mogą być widoczne guzki i zgrubienia. Cellulit może powodować duży dyskomfort, a często nawet sprawiać ból. Masaż ujędrniająco-antycellulitowy to intensywnie drenujący zabieg, poprawiający ukrwienie i wygląd skóry, wykonywany m. in. bańką chińską.