Laboratorium
Laboratorium

Badania dla Przychodni Therapeutica wykonuje ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA

DIAGNOSTYKA jest obecnie największą ogólnopolską siecią laboratoriów medycznych, zapewniającą Klientom nieprzerwanie od 1998 roku najwyższą jakość badań i najlepszy poziom usług.

DIAGNOSTYKA prowadzi obecnie ponad 150 laboratoriów na terenie całego kraju, wyposażonych w najnowocześniejszą aparaturę i obsługiwaną przez najwyższej klasy specjalistów. Firma zatrudnia obecnie ponad 6000 pracowników, w tym największą w Polsce liczbę diagnostów ze specjalizacjami. Ich pracę wspiera autorski system informatyczny o nazwie „e-Lab”, oparty na technologii baz danych ORACLE, który zapewnia pełny monitoring wyników badań i jest na bieżąco udostępniany klientom przez internet.

Dbając o rygorystyczną kontrolą jakości DIAGNOSTYKA stale uczestniczy zarówno w wewnętrznych jak i renomowanych, krajowych i zagranicznych programach kontroli zewnątrz-laboratoryjnej. Jakość usług potwierdzają przyznane firmie certyfikaty PN-EN ISO 9001:2000, ISO 14001, ISO 27001, a także najważniejsze dla laboratoriów: ISO 15189 oraz ISO 17025

Współpracując z kilkoma tysiącami kontrahentów, DIAGNOSTYKA zdobyła największe doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta. Firma elastycznie dostosowuje się do potrzeb publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej a także Klientów indywidualnych, którym oferuje obecnie możliwość korzystania z ponad 800 punktów pobrań na terenie całego kraju.

Oferta DIAGNOSTYKI obejmuje ponad 2500 rodzajów badań; firma wykonuje rocznie około 80 milionów oznaczeń dla ponad 15 milionów Pacjentów.

Więcej na: www.diagnostyka.pl

 

Diagnostyka


Kontakt do Laboratorium
Telefon:
+48 663 680 198
e-mail:
bok.trojmiasto@diag.pl
Rejestracja: